Project Description

PÓŁWYSEP LIPA Kompleks Wypoczynkowy

W ofercie ośrodka znajdują się całoroczne domki drewnianepole biwakowe oraz przystań jachtowa. Na terenie Półwyspu Lipa znajduje się także restauracja, sauna fińska, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, piaszczysta plaża z pomostami i wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz infrastruktura sportowa.
Gospodarze zapewniają bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, weekendy tematyczne oraz wiele innych atrakcji takich jak jazda konna czy paintball ze strzelnicą. Integralną częścią Półwyspu Lipa jest duże pole biwakowe podzielone na stanowiska dla przyczep, camperów i namiotów. Ośrodek Półwysep Lipa to nie tylko rozbudowana baza noclegowa, ale i gastronomiczna. Wyśmienita kuchnia, miła atmosfera i profesjonalna obsługa to atuty tutejszej Restauracji Letniej. Obiekt dysponuje kilkoma salami o różnej wielkości, układzie i wystroju przez co idealnie nadaje się zarówno na organizacje uroczystości okolicznościowej jak i imprezy o charakterze nieformalnym lub biznesowym.
Dbając o komfort wypoczynku i bezpieczeństwo – teren kompleksu jest ogrodzony i monitorowany, a każdy Gość posiada kartę wjazdową.

PÓŁWYSEP LIPA Kompleks Wypoczynkowy

Lipa 2, Wdzydze Tucholskie – Lipa
tel. 605 44 66 55
e-mail: recepcja@polwyseplipa.pl

www.polwyseplipa.pl
FACEBOOK
INSTAGRAM