Restauracja na Półwyspie Lipa

Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora Wdzydze, na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Na terenie ośrodka znajduje się Restauracja Letnia, Sala bankietowa – jadalnia oraz Bar Zimowy. W lipcu i sierpniu na terenie półwyspu działa również dobrze zaopatrzony sklepik letni. Restauracja oferuje wyśmienitą kuchnię, miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

restauracja półwysep lipa, kaszuby, wdzydze, ośrodek wypoczynkowy

Serwowane są tu dania tradycyjne z regionalnych, świeżych składników: domowe zupy, soczyste mięsa, ręcznie lepione pierogi, smażone ryby z naszych jezior, ale także lekkie sałatki czy naleśniki w wersji słodkiej i słonej. W menu nie zabraknie propozycji dla najmłodszych, dań jarskich i przekąsek. W ofercie dostępne są również ryby wędzone i w occie, tradycyjny pasztet czy smalec ze skwarkami, pikle, buraczki czy gruszki w occie. Na deser serwowane są ciasta z blachy również na ciepło.

restauracja półwysep lipa, kaszuby, ośrodek wczasowy

W restauracji istnieje możliwość płatności kartą.

W sezonie głównym restauracja jest czynna codziennie. W pozostałym okresie restauracja czynna w soboty i niedziele 10.00-20.00. Zapraszamy!

 

Restauracja Półwysep Lipa

Wdzydze Tucholskie, Lipa 2

Kontakt 58 687 32 45/605 44 66 55

www.polwyseplipa.pl

e-mail: recepcja@polwyseplipa.pl

 

Category :

Date : 09 Cze 2016