Ośrodek Wypoczynkowy LARGO w Borsku

Ośrodek Wypoczynkowy LARGO położony jest w Borsku na południu Kaszub, nad samym brzegiem Jeziora Wdzydze o pierwszej klasie czystości wód. Lasy iglaste rozciągających się tu Borów Tucholskich gwarantują wspaniałe warunki do wypoczynku, a grzybiarzy uszczęśliwiają różnorodnością grzybów. Duży akwen wodny umożliwia uprawianie żeglarstwa, wycieczkę kajakami i łodziami oraz połów ryb.

ośrodek wypoczynkowy Largo, Borsk, kaszuby

Ośrodek dysponuje: własnym kąpieliskiem strzeżonym z szeroką piaszczystą plażą, mariną na 40 jachtów, sprzętem pływającym jak: rowery wodne, kajaki i łodzie oraz boiskiem do siatkówki, stołem do ping ponga, huśtawkami i placami zabaw dla dzieci. Marina posiada zaplecze sanitarne, dostęp do wody i prądu dla jachtów, pomoc bosmańską.

ośrodek wypoczynkowy Largo, Borsk, kaszuby

Zakwaterowanie to drewniane domki całoroczne typu LUX, mobilne domki typu LUX oraz domki holenderskie, z których większość znajduje się w pierwszej linii brzegowej z tarasami wychodzącymi wprost na jezioro i plażę. Ponadto do dyspozycji gości są domki drewniano-murowane typu Wieżyca.

Doskonałą kuchnię dla Gości ośrodka zapewnia Restauracja Karczma, z jej niepowtarzalnym klimatem i rozległym tarasem na wysokim brzegu jeziora. Karczma serwuje potrawy kuchni regionalnej i europejskiej, ciasta własnego wypieku oraz potrawy z ryb słodkowodnych.

 

Ośrodek Wypoczynkowy LARGO w Borsku

ZAREZERWUJ NOCLEG

Borsk

Kontakt  58 687 31 87/ 691 891 551

www.osrodeklargo.pl

 

 

Category : ,

Date : 27 Paź 2015