Ośrodek Wypoczynkowy LARGO w Borsku

Ośrodek Wypoczynkowy LARGO położony jest w Borsku na południu Kaszub, nad samym brzegiem Jeziora Wdzydze o pierwszej klasie czystości wód. Lasy iglaste rozciągających się tu Borów Tucholskich gwarantują wspaniałe warunki do wypoczynku, a grzybiarzy uszczęśliwiają różnorodnością grzybów. Duży akwen wodny umożliwia uprawianie żeglarstwa, wycieczkę kajakami i łodziami oraz połów ryb.

ośrodek wypoczynkowy Largo, Borsk, kaszuby

Ośrodek dysponuje: własnym kąpieliskiem strzeżonym z szeroką piaszczystą plażą, mariną na 40 jachtów, sprzętem pływającym jak: rowery wodne, kajaki i łodzie oraz boiskiem do siatkówki, stołem do ping ponga, huśtawkami i placami zabaw dla dzieci. Marina posiada zaplecze sanitarne, dostęp do wody i prądu dla jachtów, pomoc bosmańską.

Ośrodek może zaproponować wypoczynek: weekendowy (maj,czerwiec,wrzesień), letni (lipiec ,sierpień), zorganizowany (obozy, kolonie, zielone szkoły) i integracyjny pracowników.

ośrodek wypoczynkowy Largo, Borsk, kaszuby

Zakwaterowanie to domki letniskowe z tarasem i pokoje gościnne. Istnieje możliwość postawienia przyczepy campingowej i namiotu. W ośrodku znajduje się 14 domków murowanych o powierzchni 35m2, 12 domków drewnianych o powierzchni 24m2, 7 domków dwuosobowych i dwa komfortowe domki typu Wieżyca (Brda i DK).

Doskonałą kuchnię dla Gości ośrodka zapewnia Restauracja Karczma, z jej niepowtarzalnym klimatem i rozległym tarasem na wysokim brzegu jeziora. Karczma serwuje potrawy kuchni regionalnej i europejskiej, ciasta własnego wypieku oraz potrawy z ryb słodkowodnych.

 

Ośrodek Wypoczynkowy LARGO w Borsku

ZAREZERWUJ NOCLEG

Borsk

Kontakt  58 687 31 87/ 691 891 551

www.osrodeklargo.pl

e-mail: osrodek@largo.pl

 

Category : , ,

Date : 27 Paź 2015