Project Description

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy SUDOMIE położony jest w sercu Kaszub, pośród sosnowego lasu nad Jeziorem Sudomie, ok. 8 km od Kościerzyny. Ośrodek posiada kąpielisko strzeżone oraz przystań żeglarską. Do dyspozycji wczasowiczów jest różnorodny sprzęt pływający (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, żaglówki typu Omega, Finn, PX, Optymist), a także korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, siatkówki i siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, sauna, wędzarnia, piec chlebowy oraz kawiarnia. Przy brzegu jeziora znajduje się duża wiata grillowa, gdzie latem odbywają się biesiady, tańce, czy animacje dla dzieci.

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy SUDOMIE to doskonałe miejsce na regenerację i odnowienie energii życiowej. Ośrodek oferuje niepowtarzalną możliwość skorzystania z całkowicie ekologicznej, naturalnej kaszubskiej kuchni. Wszystkie posiłki robione są na miejscu. EKO-Sudomie to przede wszystkim zdrowa, naturalna żywnośćedukacja ekologiczna, wypoczynek, a to wszystko na łonie natury, w środku kaszubskiego lasu nad pięknym jeziorem Sudomie.

Ośrodek oferuje noclegi w domkach całorocznych typu Chalet, Kacówka, KR60 Premium, Apartamenty, Altana. Domki są wieloosobowe, dodatkowo w wyposażeniu domków znajdziemy grill i leżaki. Klimatu w domkach dodaje kominek opalany drewnem. Domki rodzinne Kociewie jako jedyne nie posiadają aneksu kuchennego, lecz znajdują się w pierwszej linii brzegowej.

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy “SUDOMIE”
Rybaki 20 (ośrodek w lesie)
tel. 58 686 26 01 / 58 686 44 54 / 602 499 438
e-mail: sudomie@sudomie.pl

www.sudomie.pl
FACEBOOK