Domki Letniskowe na Półwyspie Lipa

W ofercie ośrodka znajdują się całoroczne domki drewniane, pole campingowe oraz przystań jachtowa. Na terenie ośrodka PÓŁWYSEP LIPA Kompleks Wypoczynkowy znajduje się także restauracja, sauna fińska, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, piaszczysta plaża z pomostami i wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz infrastruktura sportowa. Gospodarze zapewniają bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, weekendy tematyczne oraz wiele innych atrakcji takich jak jazda konna, zjazd tyrolski czy paintball ze strzelnicą.

półwysep lipa

Integralną częścią Półwyspu Lipa jest duże pole campingowe podzielone na stanowiska dla przyczep, camperów i namiotów.Ośrodek Półwysep Lipa to nie tylko rozbudowana baza noclegowa, ale i gastronomiczna. Wyśmienita kuchnia, miła atmosfera i profesjonalna obsługa to atuty tutejszej Restauracji Letniej. Obiekt dysponuje kilkoma salami o różnej wielkości, układzie i wystroju przez co idealnie nadaje się zarówno na organizacje uroczystości okolicznościowej jak i imprezy o charakterze nieformalnym lub biznesowym.

ośrodek półwysep Lipa, Kaszuby, noclegi, pokoje

Dbając o komfort wypoczynku i bezpieczeństwo – teren kompleksu jest ogrodzony i monitorowany, a każdy Gość posiada kartę wjazdową.

ośrodek półwysep Lipa, Kaszuby, noclegi

 

PÓŁWYSEP LIPA Kompleks Wypoczynkowy

ZAREZERWUJ NOCLEG

Lipa 2, Wdzydze Tucholskie – Lipa

RECEPCJA

tel. 605 44 66 55

e-mail: recepcja@polwyseplipa.pl

www.polwyseplipa.pl

KONTAKT

REZERWACJA NOCLEGU

 

Category : ,

Date : 05 Cze 2019