Project Description

Natura Sad to obiekt zlokalizowany w malowniczej wsi Grzybowo, na jego terenie znajdują się dwa domki- Malinowy i Czereśniowy, które jak sama nazwa wskazuje umiejscowione są w sadzie.

Grzybowo to miejscowość położona na północnych obrzeżach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Trzebiochą. Sprawia to, że wybierając wczasy w Natura Sad mamy las, rzekę i jeziora w zasięgu ręki. Atrakcyjna lokalizacja sprzyja pieszym i rowerowym wycieczkom, wędkarstwu, sportom wodnym; kajaki, żeglarstwo.

W centralnym miejscu działki Natura Sad rośnie 30 letnia brzoza, wiele srebrnych świerków, wieloletnich sosen, jałowców, krzewów, a sam sad liczy około 60 drzew owocowych. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się własna studnia głębinowa, gdzie z głębokości 25 m pobierana jest czysta źródlana woda.

Domek Malinowy pomieści do 7 osób, w środku znajduję się czynny, stylowy piec kaflowy, natomiast dla wygody użytkowania dodatkowo zainstalowane zostały panele grzewcze. Na parterze domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz salon, a na piętrze mieszczą się dwie sypialnie.

Domek Czereśniowy również pomieści do 7 osób, a w jego wyposażeniu znajdziemy na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienkę oraz dwie sypialnie na piętrze. W domku znajduję się kominek (tzw. koza), jednak zainstalowano także oddzielne, zdalnie sterowane ogrzewanie podłogowe.

Do dyspozycji gości przy obu domkach znajdują się drewniane, zadaszone i oświetlane tarasy oraz miejsca na ognisko i grill.  Drzewa i krzewy rosnące na terenie Natura Sad pełnią funkcję naturalnego ogrodzenia między domkami, co sprawia, że goście mogą czuć się swobodnie. Duża przestrzeń działki  (2600m2) pozwala na pełen relaks w naturze.

Na terenie Natura Sad znajdują się także huśtawki i hamaki oraz boisko do gry w siatkówkę lub badmintona, na którym można grać do późnych godzin wieczornych, ponieważ jest oświetlane.

W domkach właściciele zapewniają w cenie:

– WiFi,
– TV z serwisem Netflix i Youtube,
– pościel,
– suszarkę na ubrania,
– suszarkę do włosów,
– gry planszowe, książki oraz podstawowy sprzęt sportowy (piłki, kometka, frisbee),
– materiały zawierające informacje o regionie i atrakcjach w okolicy,
– drewno do kominka i paleniska na zewnątrz (w zależności od pory roku i do uzgodnienia z gospodarzem).

Natura Sad

Grzybowo 83-406
54°04’53.9″N 17°53’58.9″E
tel. 510 032 032
email. mariuszlech245@gmail.com

INSTAGRAM
AIRBNB Domek Malinowy
AIRBNB Domek Czereśniowy