Project Description

Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora Wdzydze, na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Na terenie ośrodka znajduje się Restauracja Letnia, Sala bankietowa – jadalnia oraz Bar Zimowy. W lipcu i sierpniu na terenie półwyspu działa również dobrze zaopatrzony sklepik letni. Restauracja oferuje wyśmienitą kuchnię, miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Serwowane są tu dania tradycyjne z regionalnych, świeżych składników: domowe zupy, soczyste mięsa, ręcznie lepione pierogi, smażone ryby z naszych jezior, ale także lekkie sałatki czy naleśniki w wersji słodkiej i słonej. W menu nie zabraknie propozycji dla najmłodszych, dań jarskich i przekąsek. W ofercie dostępne są również ryby wędzone i w occie, tradycyjny pasztet czy smalec ze skwarkami, pikle, buraczki czy gruszki w occie. Na deser serwowane są ciasta z blachy również na ciepło.

W restauracji istnieje możliwość płatności kartą. W sezonie głównym restauracja jest czynna codziennie. W pozostałym okresie restauracja czynna w soboty i niedziele 10.00-20.00. Zapraszamy!

Restauracja Półwysep Lipa
Wdzydze Tucholskie, Lipa 2
tel. 58 687 32 45/605 44 66 55
e-mail: recepcja@polwyseplipa.pl

www.polwyseplipa.pl
FACEBOOK
INSTAGRAM