Project Description

W miejscowości Nowa Kiszewa, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu kaszubskiej natury, znajduje się gospodarstwo agroturystyczne “U Marioli”. Gospodarstwo mieści się na dużej działce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie- szczególnie rodziny z dziećmi, które mają mnóstwo miejsca do zabawy.

Jest prawdziwe, tradycyjne gospodarstwo. Szczególnie zachwycają tutaj zwierzęta, których jest mnóstwo; kozy, kury, kaczki, bażanty, pawie, króliki, psy, koty i krowa. Na co dzień goście mogą obserwować życie zwierząt, karmić je razem z gospodarzem, zbierać jaja, a nawet… spacerować z kozą!

Dodatkowymi atrakcjami umilającymi pobyt jest plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawką, piaskownicą i trampoliną, stół do tenisa stołowego, a także dużo miejsca na rozgrywki sportowe, jak piłka nożna czy siatkówka. Oczywiście jest także miejsce na ognisko czy grilla. Dla osób, które chcą połączyć wypoczynek, a jednocześnie świętować np. urodziny w niewielkim gronie, dostępna jest drewniana salka z kominkiem.

Agroturystyka oferuje noclegi przez cały rok w trzech niewielkich mieszkaniach, wszystkie w jednym budynku, lecz każde ze swoim własnym wejściem:
– mieszkanie jednopokojowe aneksem kuchennym i łazienką dla 3 osób,
– mieszkanie jednopokojowe z salonem, aneksem kuchennym i łazienką dla 5 osób,
– mieszkanie trzypokojowe z jadalną, kuchnią i łazienką w każdym pokoju dla 9 osób.

Gospodarstwo agroturystyczne “U Marioli”
Nowa Kiszewa 42
83-430  Stara Kiszewa
tel. 693 451 146
e-mail: kontakt@kaszubyagro.pl
FACEBOOK
www.kaszubyagro.pl