Project Description

Ośrodek Wypoczynkowy eFKa Wiele położony jest na południu Pojezierza Kaszubskiego, ok. 90 km od Trójmiasta. Okolica, jej walory przyrodnicze oraz kulturowe związane z Kaszubami zachęcają do uprawiania wszelkich form ekoturystyki. Na pobliskich wzgórzach znajduje się Sanktuarium Męki Pańskiej – zabytkowa Kalwaria Wielewska. Wszystko to, oraz wiele innych regionalnych atrakcji sprawia, że można tu ciekawie spędzić czas, a rodzinna atmosfera ośrodka zapewni miłe i niezapomniane wspomnienia.

Na terenie ośrodka znajduje się plaża z łagodnym spadem i strzeżonym kąpieliskiem oraz oddzielny pomost do wędkowania. Funkcjonuje tu również wypożyczalnia sprzętu pływającego i turystycznego – kajaki, rowery wodne, łódki, rowery turystyczne, kijki do nordic walking.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą skorzystać z 5% rabatu na usługi noclegowe, niezależnie od długości pobytu. Rabat łączy się również z innymi promocjami.

Oferta domków obejmuje:

– Domki 3-4 osobowe typ II:

Domek murowany, 2 pokoje przejściowe. Wewnątrz znajduje się łazienka (toaleta, prysznic, umywalka), mini aneks kuchenny (szafka, lodówka) , pokój dzienny z dwuosobową kanapą, w części sypialnej 2 pojedyncze łóżka. Możliwość ogrzewania domku grzejnikami elektrycznymi – do pobrania z recepcji ośrodka, możliwość gotowania – kuchenkę, garnki, patelnie oraz dodatkowe naczynia do pobrania z recepcji.

– Domki 4-5 osobowe typ I:

Domek drewniany, 2 oddzielne pokoje. W domku znajduje się toaleta i umywalka (dostęp do współdzielonych łazienek w osobnym budynku). W dwóch pokojach znajdują się rozkładana, dwuosobowa kanapa oraz 3 pojedyncze łóżka. Możliwość ogrzewania domku grzejnikami elektrycznymi – do pobrania z recepcji ośrodka, możliwość gotowania – kuchenkę, garnki, patelnie oraz dodatkowe naczynia do pobrania z recepcji.

– Domki 4-5 osobowe typ II:

Domek murowano-drewniany, 2 oddzielne pokoje przejściowe. Wewnątrz znajduje się łazienka (toaleta, prysznic, umywalka), pokój dzienny z aneksem kuchennym (ciąg szafek ze zlewozmywakiem i lodówką), dwuosobowa kanapa typu finka, w sypialni 3 pojedyncze łóżka. Możliwość ogrzewania domku grzejnikami elektrycznymi – do pobrania z recepcji ośrodka, możliwość gotowania – kuchenkę, garnki, patelnie oraz dodatkowe naczynia do pobrania z recepcji.

– Domki 4-5 osobowe typ III:

Domek murowany, 2 pokoje przejściowe. Wewnątrz znajduje się łazienka (toaleta, prysznic, umywalka), pokój dzienny z aneksem kuchennym (ciąg szafek ze zlewozmywakiem i lodówką), dwuosobowa kanapa typu finka, w części sypialnej 3 pojedyncze łóżka. Możliwość ogrzewania domku grzejnikami elektrycznymi – do pobrania z recepcji ośrodka, możliwość gotowania – kuchenkę, garnki, patelnie oraz dodatkowe naczynia do pobrania z recepcji,

– Domki 6-7 osobowe piętrowe

Domek murowany. Na parterze znajduje się przedsionek, łazienka (toaleta, prysznic, umywalka), przestronny pokój dzienny z kominkiem i wygodną dwuosobową kanapą, aneks kuchenny (ciąg szafek ze zlewozmywakiem i lodówką). Na piętrze znajdują się 2 pokoje przejściowe oddzielone drzwiami – 2 i 3 osobowy – łóżka pojedyncze. Możliwość ogrzewania domku grzejnikami elektrycznymi – do pobrania z recepcji ośrodka, możliwość gotowania – kuchenkę, garnki, patelnie oraz dodatkowe naczynia do pobrania z recepcji,

Wyposażenie dodatkowe do wszystkich domków: czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia kuchenne: talerze, kubki, sztućce; kołdry, poduszki, koce, zestaw drewnianych mebli tarasowych na zadaszonym tarasie.

Ośrodek Wypoczynkowy eFKa w miejscowości Wiele

Wiele- Piątkowo 2
tel. 58 687 34 65/ 784 844 786
email: efka@efka-wiele.pl

www.efka-wiele.pl
FACEBOOK
INSTAGRAM