Project Description

Dom Wczasowy ,,Danuta” znajduje się w samym centrum malowniczej miejscowości Wdzydze, w bliskim sąsiedztwie Borów Tucholskich, na niewielkim wzniesieniu, otoczony lasem sosnowym i jeziorami u podnóża. Dobra lokalizacja sprawia, że największe atrakcje we Wdzydzach (wieża widokowa w Stanicy PTTKSkansen – Muzeum Etnograficzne, przystanie wodne) znajdują się w pobliżu ośrodka.

Oferta domu wczasowego skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych, które mogą liczyć na specjalne zniżki.

Dom Wczasowy “DANUTA” posiada 12 pokoi 2, 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami oraz korytarz z kominkiem, saunę i bilard. Łącznie 45 miejsc.

Dla Gości przygotowano dodatkowo aneks kuchenny, który znajduje się na korytarzu. W aneksie znajduje się lodówka, czajnik bezprzewodowy, mikrofalówka oraz podstawowa porcelana. W pobliżu znajdują się miejsca do wypoczynku- mini basen zewnętrzny (letni), stadnina koni “Kaszubskie Rodeo”wiata myśliwska nad jezioremboisko oraz plac zabaw dla dzieci, a także parking. W sąsiednim Domu Wczasowym “Helena” znajduję się Gospoda “Pod Strzechą”, oferująca dania polskie i kaszubskie, otwarta zarówno dla gości domów wczasowych jak i z zewnątrz.

Zespół Domów Wczasowych Helena – Danuta – Gabriela – Villa Marzenie to rodzinna firma hotelarsko – gastronomiczna położona na południu Kaszub – w miejscowości Wdzydze (Kiszewskie), na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, w odległości 300 m od jednego z największych i najpiękniejszych Skansenów w Polsce. W branży hotelarskiej działa już od 20 lat, co zaowocowało połączeniem nowoczesności z tradycją i rodzinnym ciepłem przy jednoczesnym kultywowaniu tradycji kaszubskich.

Dom Wczasowy ,,DANUTA” we Wdzydzach (Kiszewskich)
Wdzydze, ul. Róży Ostrowskiej 9 – 11
tel. 58 686 13 08 / 602 242 512
e-mail: helenadw@wp.pl

www.helena.kaszuby.pl