Project Description

Gościniec “Kaszubski Las” to urokliwe miejsce w sercu Kaszub, przy szlaku kajakowym na rzece Wierzycy. Powstało z myślą o tych, którzy mają dosyć miejskiego zgiełku i pragną odpocząć w ciszy i spokoju, w otoczeniu szumiących lasów. Gościniec położony jest bezpośrednio nad rzeką Wierzyca, a w najbliższym sąsiedztwie znajdują się trzy jeziora.

Gościniec to nowy obiekt, otwarty został w 2019 roku. To wyjątkowe miejsce, sprzyjające wypoczynkowi i relaksowi. Właściciele są rdzennymi mieszkańcami Kaszub, którzy dbają o to, by goście mogli poczuć klimat regionu. Do wyposażenia wszystkich kwater, ze smakiem wpleciono przepiękne rękodzieło kaszubskie.

Gościniec KASZUBSKI LAS jest miejscem odpowiednim również dla rodzin z dziećmi. Duża przestrzeń wokół obiektu pozwala najmłodszym gościom na beztroskie i bezpieczne, spędzanie czasu. Na życzenie Gości udostępniane są łóżeczka turystyczne dla dzieci i krzesełka do karmienia. Na zwolenników aktywnego wypoczynku czeka wypożyczalnia rowerów (w tym jeden elektryczny). Najbliższe plaże strzeżone z bardzo czystą wodą, znajdują się w Gołuniu oraz w Strudze, gdzie można także wypożyczyć łodzie, kajaki czy rowery wodne.

Obiekt oferuje zakwaterowanie w całorocznych, komfortowych, w pełni wyposażonych pokojach 2-osobowych z łazienkami oraz w apartamentach o podwyższonym standardzie (max 6 osób). Do dyspozycji Gości jest ogród z zadaszonymi altanami z miejscem do grillowania oraz paleniskiem na ognisko, zewnętrzne jacuzzi z hydromasażem, a także bezpłatny parking.
Istnieje możliwość wykupienia śniadań w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacji.

Gościniec ,,Kaszubski Las”
Bartoszylas, Ruda 3 (gm. Stara Kiszewa)
tel. 602 742 477
e-mail: biuro@kaszubskilas.pl