Project Description

Abisynia Kaszubska to domki letniskowe usytuowane w malowniczej miejscowości Abisynia, w samym sercu Kaszub (gm. Karsin). Właśnie tu, pośród borów, rzek i jezior, znajdujących się w obrębie chronionym Natura 2000, w zaciszu i spokoju, można oddać się relaksacyjnemu wypoczynkowi na łonie przyrody.

Miejscowość Abisynia, położona jest między jeziorami Wdzydzkim i Wielewskim, nieopodal rzeki Wdy, dzięki czemu stanowi idealną bazę wypadową dla osób, które chciałby bliżej poznać przepiękny region Kaszub. Wolny czas można spędzić korzystając z wielu tras przystosowanych do wędrówki pieszej, nordic walking, rowerowej, konnej oraz spływów kajakowych po rzece Wdzie. Jest to raj dla żeglarzy, paralotniarzy i miłośników modelarstwa lotniczego, wędkarzy, grzybiarzy a także myśliwych.

Abisynia Kaszubska oferuje w pełni wyposażone  drewniane domki letniskowe dla maksymalnie 6 osób. Wnętrze domku to salon (kanapa syp. – 2 osoby) z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka, naczynia), sypialnią (2 łóżka – 2 osoby), antresolą (2 łóżka – 2 osoby) oraz łazienką z prysznicem. Ponadto, domek posiada przestronny taras, wraz z miejscem do grillowania.

Nieopodal znajduje się wydzielony plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalnią, małą karuzelą, boiskiem do gry w piłkę nożną i siatkową. Do dyspozycji gości jest również łódź wiosłowa “Perła Wdzydz”, którą rejs po jeziorze Wdzydzkim będzie niezapomnianym przeżyciem.

Abisynia Kaszubska
Abisynia 4B, 83-440 Karsin
tel. 695 279 360/ 505 010 763
e-mail: kontakt@abisyniakaszubska.pl

www.abisyniakaszubska.pl
FACEBOOK