Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie zaprasza do udziału w Wiosennym Marszu na Orientację. Ze specjalnej trasy przygotowanej dla uczestników marszu będzie można skorzystać w dniach od 1 do 31 maja.
Zgłoszenia do marszu można dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 wrzucając kartę zgłoszeń do specjalnej skrzynki przy wejściu do biura GOKSiR lub wysyłając zgłoszenie mailowo na adres: goksir@nowakarczma.pl.
Mapy i karty startu można odbierać w GOKSiR od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
Jak informują przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie, trasa będzie miała długość około 18 kilometrów. Uczestnicy marszu będą mogli ją pokonać w ciągu kilku dni, zdobywając każdego dnia kilka punktów kontrolnych. Najważniejsze jest to, żeby karta kontrolna została oddana do 31 maja. Warto w tym miejscu wspomnieć, że kolejność zdobywania punktów kontrolnych nie jest obowiązkowa.
Spośród wszystkich uczestników, którzy ukończą marsz i potwierdzą prawidłowo wszystkie punkty kontrolne, rozlosowane zostaną nagrody. Ich losowanie zaplanowano na 10 czerwca. Warto pamiętać, że aby wziąć udział w losowaniu nagród, to na karcie zgłoszeń trzeba podać numer telefonu.
 
 

Szczegóły

Start:
1 maja, 2021
Koniec:
31 maja, 2021

Organizator

GOKSiR Nowa Karczma

Miejsce