Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach z języka kaszubskiego. Uczestnikami warsztatów mogą być mieszkańcy obszaru LGD Stolem (gmina Lipusz, gmina Dziemiany, gmina Nowa Karczma, gmina Karsin oraz gmina wiejska Kościerzyna) a w szczególności osoby z grup defaworyzowanych – osoby starsze 60+ oraz dzieci i młodzież ucząca się.
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie na adres biura LGD Stolem ul. Derdowskiego 7, 83-424 Lipusz lub adres mailowy biuro@lgdstolem.pl wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 17.10.2022r – II GRUPA .
Formularz dostępny jest również na stronach internetowych gmin członkowskich oraz partnerów projektu – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu (www.goksir.eu oraz profil na Facebooku) , Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie (profil na Facebooku) oraz Ośrodek Kultury w Dziemianach (profil na Facebooku).
Ilość miejsc ograniczona. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby z grup defaworyzowanych (przynajmniej 30% miejsc). W pozostałych przypadkach decydować będzie termin zgłoszenia. Udział w warsztatach jest bezpłatny. W ramach warsztatów zapewniamy niezbędne materiały, profesjonalne prowadzenie oraz poczęstunek.
Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze LGD Stolem – nr tel. 58 680 05 70 lub adres e-mail biuro@lgdstolem.pl .

Więcej informacji na plakacie.

Szczegóły

Start:
28 października, 2022 15:00
Koniec:
29 października, 2022 15:00