Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Wdzydzki Park Krajobrazowy i Zielona Szkoła w Schodnie w ramach tematycznych spotkań zaprasza na Płazie Popołudnie.

Podczas około 6 km wycieczki opowiemy o życiu i biologii płazów występujących na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Nauczymy rozpoznawania wybranych gatunków. Dowiemy się ile i jakie gatunki żab czy ropuch występują w Polsce oraz poznamy kilka ciekawostek z życia tych fascynujących zwierząt.

Termin:  7 czerwca 2023r (środa), w godz. od 18:00 do około 20:30

Miejsce zbiórki i zakończenia: plac przy sali wiejskiej w Loryńcu

Obowiązkowe wcześniejsze zgłoszenie: tel.: 605 558 002, e-mail: g.sadowska@pomorskieparki.pl

Prowadzący: Tomasz Narczyński

Zabierz ze sobą: wygodne buty (najlepiej terenowe), wygodny strój dopasowany do aktualnych warunków atmosferycznych, coś do picia i jedzenia.

Informacje dodatkowe: Trasa będzie przebiegała po obszarach leśnych i otwartych mniej lub bardziej podmokłych oraz fragmentami wzdłuż lokalnych dróg asfaltowych (wymagana szczególna ostrożności). Trasa choć niełatwa to przebiegająca po malowniczych terenach WPK. Jedna osoba dorosła może mieć pod opieką maksymalnie dwójkę dzieci. W przypadku warunków uniemożliwiających przeprowadzenie spaceru zostanie on odwołany i przełożony na inny termin. O zmianach będziemy informować na bieżąco.

Więcej informacji: pod nr telefonu tel.: 605 558 002 lub 58 686 82 73

Regulamin spotkania: https://wdzydzkipark.pl/co-robimy-3/edukacja-2/regulamin-spotkan-edukacyjnych/regulamin-spotkania-popoludnie-z-plazami/

ZAPRASZAMY!

Spacer organizowany jest przy finansowym wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Szczegóły

Data:
7 czerwca, 2023
Czas:
18:30 - 20:30

Organizator

Wdzydzki Park Krajobrazowy

Miejsce

Loryniec- Sala Wiejska