AQUA Centrum w Kościerzynie to nowoczesny kompleks sportowo – rekreacyjny na Kaszubach. Szeroka gama usług AQUA Centrum skierowana jest nie tylko do ludzi aktywnych, ale do wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną.

Basen uatrakcyjniając ofertę od września uruchomił wodny plac zabaw dla dzieci. W jego skład wchodzi osiem różnego rodzaju atrakcji basenowych: od zjeżdżalni, przez wiaderko, parasol wodny, czy armatki wodne.

Z placu zabaw można korzystać przez cały czas otwarcia obiektu, jest to zawarte w cenie biletu.

Ponadto AQUA Centrum dysponuje trzema basenami, w tym sportowym, rekreacyjnym i specjalistycznym do nurkowania. Na hali basenowej znajdują się jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne, dzięki którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu. Dwie zjeżdżalnie, mała dwutorowa i duża o długości 60 metrów, z pewnością zapewnią niezapomnianą zabawę i wiele radości.

Poza szaleństwami w wodzie, na miejscu można korzystać z siłowni wyposażonej w profesjonalne i wysokiej klasy urządzenia treningowe oraz łaźni parowej i suchej sauny. W ofercie znajdują się również zabiegi: masaże relaksacyjne, klasyczne, orientalne, hydroterapia czy fizykoterapia w Strefie Odnowy Biologicznej AQUA Centrum.

Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.