Miasto Kościerzyna pragnie zaprosić wszystkich restauratorów do udziału w kolejnej edycji „Tygodnia Kuchni Kaszubskiej”, który jest znakomitą okazją do promocji regionu i Państwa restauracji wśród turystów i mieszkańców.

Miasto Kościerzyna zaprasza do włączenia się w tegoroczną akcję promocji Kościerzyny,
jej dziedzictwa kulinarnego i wzorem lat poprzednich deklarują oznakowanie Państwa punktu gastronomicznego, jego promocję w dostępnych kanałach oraz nagrody konkursowe. Proszą także o ufundowanie nagród w konkursach towarzyszących wydarzeniu.

Wszystkich Państwa, którzy zechcą przyłączyć się w dniach 12-18 sierpnia 2019 roku do tegorocznej edycji „Tygodnia Kuchni Kaszubskiej”, informujemy że pisemne deklaracje wraz z propozycjami menu oraz fundowanej nagrody (np. voucher do restauracji). Deklaracje można składać do 2 sierpnia na adres: k.reclaw@koscierzyna.gda.pl, bądź osobiście w siedzibie Urzędu Miasta.

W okresie Tygodnia Kuchni Kaszubskiej miasto dodatkowo promować będzie akcję i uczestniczące podmioty poprzez aplikację mobilną, którą można pobrać ze strony www.play.gogle.com. Organizatorzy proszą także o przesłanie krótkiej informacji na temat swojego lokalu, o którą uzupełnią aplikację.

Taka promocja przyciągnie turystów do Kościerzyny i Państwa lokali, a także stworzy szczególną aurę w Mieście w tym okresie.

Dodatkowych informacji udziela pan Krzysztof Recław (tel. 605-575-521 lub /58/ 680 23 02) z Wydziału Rozwoju i Promocji Urzędu Miasta Kościerzyna.

Źródło: www.koscierzyna.gda.pl