Project Description

Wzdłuż ulicy Dworcowej w Kościerzynie można dostrzec postaci wycięte w pniach drzew, które związane są z atrakcjami tego regionu, między innymi rybaka, żeglarza, kucharza czy rowerzystę. To oni witają gości w Costerina Park– pierwszym takim miejscu na Pomorzu.

Costerina Park to miejsce rozrywki na wolnym powietrzu, dla osób w każdym wieku. Miejsce powstało z zamysłem połączenia rekreacji i wypoczynku, tak by cała rodzina mogła wspólnie spędzić miło czas. Jest to pierwszy park rozrywki z takimi atrakcjami, zarówno w Kościerzynie jak i w całym województwie.

Park składa się z części aktywnej, wypoczynkowej i gastronomicznej. Przy wejściu na tarasach znajdziemy dwie strefy  gastronomiczne z foodtruckami i stolikami. Zaraz obok znajduje się część wypoczynkowa z 50 leżakami, a także poligon dla dzieci i ogródek grillowy.
Część aktywna składa się z trzech atrakcji;
– minigolf z dziewięcioma dołkami i przeszkodami na obszarze około 800 m2,
– dwa pełnowymiarowe pola do buli, czyli Pétanque- jest to tradycyjna francuska gra towarzyska z użyciem metalowych kul,
– dwupoziomowy park linowy, wyjątkowy, bo jedyny taki na Pomorzu, posiadający system asekuracji ciągłej, który nie wymaga przepinania karabińczyków po przejściu przeszkody.

Park znajduje się niedaleko od centrum miasta, w odległości ok. 380m od rynku i 500m od dworca kolejowego, przy parku usytuowany jest także przystanek autobusowy linii miejskiej. Dogodna lokalizacja oraz miejsca parkingowe, to atuty dla mieszańców i wszystkich gości odwiedzających miasto Kościerzyna.

Gwarantowana dobra zabawa i niezapomniane wrażenia!

Costerina Park- rodzinne centrum rozrywki
Kościerzyna, ul. Dworcowa 8D
tel. 507 350 524
e-mail: info@costerinapark.pl
www.costerinapark.pl
FACEBOOK
INSTAGRAM
TIK TOK