Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w Kościerzynie

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w Kościerzynie

Styczeń 24 @ 18:00 - 20:00

Pierwsze w tym roku spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w Kościerzynie będzie prelekcją na temat zaufania w biznesie.

Akademia Rozwoju Osobistego Columbus to marka Fundacji Columbus, która pomaga młodym ludziom w rozwoju umiejętności miękkich poprzez organizację spotkań z praktykami biznesu oraz innymi osobami, które odniosły sukces w swojej dziedzinie i mają bogatą wiedzę na temat związany z prelekcją. Spotkania organizowane są w ramach Strefy Lidera, która jest serią dziesięciu wydarzeń odbywających się co miesiąc. Obecnie projekt realizowany jest w kilkunastu miastach w Polsce.

Gościem spotkania będzie Michał Piechowicz, który obecnie pomaga przedsiębiorcom w pozyskaniu pozadotacyjnego wsparcia finansowego z funduszy unijnych (pożyczki unijne). W branży finansowej pracuje ponad 16 lat. Z zamiłowania pomaga ludziom w odnalezieniu ich właściwej drogi życiowej. Pomaga także w odkrywaniu własnych potencjałów oraz talentów i wspiera w ich urzeczywistnieniu. Burzy stereotypy w myśleniu i otwiera ludzi na poznawanie tego, co niezbadane.

Program:

18:00 – networking
18:10 – Zaufanie podstawą biznesu? – Michał Piechowicz
18:50 – przerwa (networking)
19:00 – Kahoot!
19:20 – zakończenie spotkania, wspólne zdjęcie oraz czas na networking

Szczegóły

Data:
Styczeń 24
Czas:
18:00 - 20:00

Miejsce

Kościerzyna- Hotel Bazuny