Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

„Zakończenie wakacji na Półwyspie Lipa”
Impreza będzie miała miejsce w sobotę 26 sierpnia 2023 roku na Półwyspie Lipa w godzinach 8.30-22.00.
Jak w poprzednich latach, gdy czas wakacji dobiega końca, na Półwyspie Lipa odbywa się ostatnia impreza kończąca okres wakacji. Formuła tego wydarzenia to nie tylko całodzienne atrakcje dla dorosłych i dzieci, ale również zmagania sportowe.

Zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych przewidziane są konkurencje i zabawy takie jak: dmuchańce zjeżdżalnia i zamek, animacje dla dzieci- wspólne gry i zabawy z animatorami, malowanie twarzy, zorbing, ring gladiatorzy, mega bańki i zamykanie w bańce, modelowanie balonów.

Wśród atrakcji nie może zabraknąć uwielbianego przez dzieci pokazu strażackiego, podczas którego ratownicy zaprezentują swoje umiejętności i sprzęt, a na koniec urządzą wspaniałą zabawę w strumieniach wody prosto z węży strażackich.

Przez cały czas trwania imprezy można skorzystać z oferty Restauracji Letniej na pyszne tradycyjne dania przygotowane z lokalnych składników. Na miejscu możliwość zakupu swojskich wędzonych wędlin i ryb. Nie zabraknie również ulubionych przekąsek: domowego chleba ze smalcem i bigosu oraz zimnego piwa.

Tradycyjnie wśród wszystkich uczestników, którzy wypełnią bezpłatny los zostaną wylosowane wspaniałe nagrody: telewizor, rower, sprzęt AGD. Zwieńczeniem wydarzenia będzie kończący wieczór koncert znanego zespołu reggae DUBSKA, będący nawiązaniem w stronę organizowanego przez nas wiele lat festiwalu reggae Letnie Falowanie.

Wstęp wolny w godzinach 9.30-22.00,
Parking na terenie dostępny w godzinach 8.30-22.00 płatny 10 zł/jednorazowo/cały dzień.

Źródło: KW Półwysep Lipa

Szczegóły

Data:
26 sierpnia, 2023
Czas:
08:30

Organizator

Kompleks Wypoczynkowy Półwysep Lipa

Miejsce

Kompleks Wypoczynkowy Półwysep Lipa