Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

„Zakończenie wakacji i Regaty o Srebrną Szeklę Przystani Lipa”.
Impreza będzie miała miejsce w sobotę 28 sierpnia 2021 roku na Półwyspie Lipa w godzinach 8.30-22.00.

Jak w poprzednich latach gdy czas wakacji dobiega końca na Półwyspie Lipa odbywa się ostatnia na Jeziorach Wdzydzkich impreza żeglarska. Tegoroczna edycja to XIX Regaty o Srebrną Szeklę Przystani Lipa i Puchar Wójta gminy Karsin.

Formuła tego wydarzenia obejmuje nie tylko sportowe zmagania żeglarzy, ale również całodzienne atrakcje.
Zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych przewidziane są konkurencje i zabawy takie jak: mega twister, bierki XXL, zapasy w strojach sumo, jenga XXL, zabawy z wodą, potrójne spodnie, malowanie twarzy, zamykanie w bańce, modelowanie balonów, dyskoteka dla dzieci i wiele innych. Wielu emocji dostarczą nam zawody w przeciąganiu liny kobiet i mężczyzn – na najlepszych oczekują medale i puchary.

Wśród atrakcji nie może zabraknąć uwielbianego przez dzieci pokazu strażackiego, podczas którego ratownicy zaprezentują swoje umiejętności i sprzęt, a na koniec urządzą wspaniałą zabawę w strumieniach wody prosto z węży strażackich.

Przez cały czas trwania imprezy zapraszamy do Restauracji Letniej na pyszne tradycyjne dania przygotowane z lokalnych składników. Szczególnie polecamy ryby smażone, pieczeń z dzika, pierogi z kurkami i z dziczyzną, zupę rybną czy golonkę w piwie, a na deser nasze ciasta na ciepło z lodami. Nie zabraknie również ulubionych przekąsek: domowego chleba ze smalcem i bigosu oraz zimnego piwa.

Tradycyjnie wśród wszystkich uczestników, którzy wypełnią bezpłatny los zostaną wylosowane wspaniałe nagrody: Telewizor 50 cali, Rower miejski 26 Kross Le Grand 18″, Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL Infiny Press.

Uwieńczeniem wydarzenia będzie kończący wieczór koncert znanego zespołu reggae DUBSKA, będący nawiązaniem w stronę organizowanego przez wiele lat Letniego Falowania.

Wstęp wolny w godzinach 8.30-22.00,
Parking na terenie dostępny w godzinach 8.30-22.00 płatny 10 zł/jednorazowo.

Więcej na www.polwyseplipa.pl 

Szczegóły

Data:
28 sierpnia, 2021
Czas:
08:30

Organizator

KW Półwysep Lipa

Miejsce

Półwysep Lipa