,,Z książką na walizkach" w Kościerzynie

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

,,Z książką na walizkach” w Kościerzynie

Październik 3 @ 13:30 - Październik 5 @ 00:00

W dniach 3 – 5 października w Kościerzynie odbędzie się akcja ,,Z książką na walizkach”. W czwartek w Szkole Podstawowej nr 6 spotkanie z Agnieszką Frączek, z kolei w piątek w czytelni Biblioteki Miejskiej będzie można spotkać się z Grażyną Bąkiewicz.

Akcja “Z książką na walizkach” odbywa się w ramach 12. edycji Pomorskiego Spotkania Pisarzy z młodym Czytelnikami, w której uczestniczy dwanaście bibliotek miejskich i gminnych Województwa Pomorskiego, w tym także Biblioteka Miejska w Kościerzynie.

Już w czwartek w Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie młodzi czytelnicy będą mieli okazję spotkać się z Agnieszką Frączek, poetką, która swoją popularność zawdzięcza wierszom dla dzieci, których motywem przewodnim jest poprawna polszczyzna.

Z kolei w piątek w czytelni Biblioteki Miejskiej spotkanie z Grażyną Bąkiewicz, pisarką, historykiem i nauczycielką. To autorka uwielbianych przez młodych czytelników książek dla dzieci i młodzieży takich jak: “Mówcie mi Bezprym”, “Bursztynowy szlak”, “O melba!” oraz serii “Ale historia…”, w skład której wchodzą między innymi książki “Zygmuncie, i kto tu rządzi” oraz “Kazimierzu, skąd ta forsa?”.

Źródło: koscierski.info

Szczegóły

Start:
Październik 3 @ 13:30
Koniec:
Październik 5 @ 00:00