VI Spotkanie Pomorskiego Klubu Przedsiębiorczości

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

VI Spotkanie Pomorskiego Klubu Przedsiębiorczości

25 października 2018 @ 18:00 - 22:00

zł70 – zł97
spotkanie, koscierzynam pomorski klub przedsiębiorczości

Tego wieczoru:

✅NAUCZYSZ SIĘ, jak przygotować wystąpienie publiczne, które zapadnie słuchaczom na długo w pamięci i sprawić, aby stres Cię motywował, a nie paraliżował. Opowie o tym Dawid Świstek, profesjonalny mówca i trener biznesowych wystąpień publicznych.

✅DOWIESZ SIĘ, jaki potencjał drzemie w inwestycjach w nieruchomości gruntowe. Swoją historię opowie Tomasz Trembicki, profesjonalny inwestor w grunty, który inwestowanie rozpoczął w 2005 roku, a obecnie zarządza jedną z największych w Polsce firm w sektorze nieruchomości gruntowych, wycenianą na kilkaset milionów złotych.

✅POZNASZ innych przedsiębiorczych ludzi z Twojego regionu. Jeśli szukasz partnerów do współpracy, masz jakiś ciekawy produkt lub też po prostu chcesz poznać ciekawych, ambitnych ludzi – będziesz miał/a ku temu okazję, ponieważ networking jest również ważną częścią naszego wydarzenia.

✅DOWIESZ SIĘ, jak możesz stać się częścią społeczności Klubu Przedsiębiorczości, dzięki której aktywnie pomożemy Ci w dotarciu do nowych klientów na Twoje produkty czy usługi.

Cena: 70-97 złotych

 

 

Szczegóły

Data:
25 października 2018
Czas:
18:00 - 22:00
Koszt:
zł70 – zł97

Miejsce

Kościerzyna Stary Browar