Ogólnopolskie Zawody Taneczne "Wave Of Dance" w Kartuzach

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Ogólnopolskie Zawody Taneczne “Wave Of Dance” w Kartuzach

Październik 26 @ 09:00

“Wave Of Dance” to pierwsza edycja Ogólnopolskich Zawodów Tanecznych skierowana do dzieci i młodzieży, które odbędą się 26 października 2019 r. w Kartuzach.

Kategorie taneczne:
– Contemporary
– Jazz
– Impro Attack
– Dance With Prop

Kategorie wiekowe:
– do 9 lat
– 10 – 12 lat
– 13 – 15 lat
– od 16 lat

Celem zawodów jest przede wszystkim popularyzacja twórczości tanecznej, a także integracja środowisk artystycznych, instytucji kultury oraz szkół tańca. Ważnym elementem jest zaakcentowanie potencjału kulturalnego stolicy Kaszub – miasta Kartuzy poprzez stworzenie wyjątkowych zawodów tanecznych organizowanych na najwyższym poziomie.

Konkurs wpłynie na podniesienie kwalifikacji jego uczestników, dając jednocześnie szansę na znalezienie inspiracji i motywacji do dalszej pracy. Będzie to wspaniała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności zarówno przez tancerzy doświadczonych, jak również tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem.

Występy tancerzy oceniać będzie profesjonalne jury w składzie:

– Joanna M. Czajkowska
– Andrzej Morawiec
– Grzegorz Pańtak

“Wave Of Dance” poprowadzi doświadczona i niezwykle charyzmatyczna postać, jaką jest Mr Host, który zadba o niepowtarzalny klimat zawodów.

Znakomitą oprawą muzyczną zajmie się Dj Tomasin, grający na żywo.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja taneczna składu sędziowskiego, a także dodatkowe konkursy dla uczestników rozgrywane w trakcie przerw, które urozmaicą czas spędzony na zawodach.

Zawody zostały objęte patronatem Burmistrza Kartuz Mieczysława Gołuńskiego oraz Radio Gdańsk S.A. Poza wyjątkowymi trofeami, do zdobycia będą m.in. Puchar Burmistrza Kartuz, nagroda główna dla najlepszego zespołu “Wave Of Dance” oraz wiele innych.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 października na adres mejlowy: waveofdance@wp.pl
Fanpage: https://www.facebook.com/waveofdance

Szczegóły

Data:
Październik 26
Czas:
09:00

Miejsce

Kartuzy