Muzyczny Długi Weekend w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Muzyczny Długi Weekend w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach

Sierpień 14 - Sierpień 17

MUZYCZNY ROZKŁAD JAZDY:

Środa 14.08.2019 r. – na estradzie zaprezentuje się ZESPÓŁ WHITE ROOM

Zespół WHITE ROOM powstał w 2006 roku.Muzycy grali wcześniej w wielu trójmiejskich formacjach. Długi staż w kapelach grających blues, punk, hard rock czy heavy metal a także muzykę klasyczną przyczynił się do innego spojrzenia na muzykę.Ten swoisty konglomerat tworzy właśnie muzykę White Room, która oprócz echa lat 60, 70 i 80 zawiera także współczesne brzmienia kapel rockowych. Zespół swoje inspiracje czerpie podglądając takie kapele
jak : Grand Funk, Steppenwolf, Motorhead, a także polskie grupy bluesowe : Dżem czy Breakout. Grupa obok własnych kompozycji gra covery z lat 60, 70 i 80 w własnych, czasami odbiegających od oryginału aranżacjach.

Czwartek 15.08.2019 r. – koncertuje Zespół BANAU
Banau to bydgosko – toruńska grupa grająca rock and rolla, ballady, oprócz własnych utworów w ich repertuarze znajdują się także znane polskie i zagraniczne covery.

Piątek 16.08.2019 r. – na estradzie wystąpi VINTAGE-AKUSTYCZNIE, czyli duet Krzysztof Wałecki i Darek Pietrzak.
Duet wykonuje szereg znakomitych coverów w aranżacji na dwa głosy i dwie gitary akustyczne Krzysztof Wałecki – kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i wokalista. Wokalista legendarnego „Oddziału Zamkniętego”, twórca i autor wszystkich kompozycji zespołu VINTAGE. Darek Pietrzak – wokalista, gitarzysta, kompozytor, twórca i lider zespołu „Parkway”.

Sobota 17.08.2019 r. – koncertuje zespół WEHIKUŁ CZASU
Wehikuł czasu to zespół muzyczny grający bluesa i rocka powstał w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym. W repertuarze covery zespołu Dżem i Breakout oraz hity lat 80 polskich zespołów rockowych.

Koncerty rozpoczynają się o godz. 21.00.

Wstęp wolny!

Szczegóły

Start:
Sierpień 14
Koniec:
Sierpień 17

Miejsce

Tawerna Żeglarska w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach