Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.
Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej nad kinem Remus w Kościerzynie, na I piętrze. Data to 25 maja 2024 roku, a start zaplanowany jest na godzinę 10:00. Jest to doskonała okazja, by spędzić sobotę w inspirującym towarzystwie, pełnym wiedzy i wsparcia.
Wstęp Wolny dla Wszystkich Zainteresowanych!
Organizatorzy zapraszają wszystkie mamy, przyszłe mamy oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką macierzyństwa i zdrowego stylu życia do udziału w naszej konferencji!
Dodatkowe Atrakcje:
Darmowe Badania USG: Podczas wydarzenia będzie możliwość wykonania darmowych badań ultrasonograficznych. Osoby badane zostaną wyłonione w drodze losowania.
Loteria z licznymi nagrodami: Weź udział w loterii, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody, w tym vouchery na:
• Sesję Zdjęciową (fot. Jolanta Bork),
• Terapię Uroginekologiczną (Lunula),
• Usługi Gdańskiego Centrum Stomatologicznego,
• na zabiegi pielęgnacyjne (Esticliniq),
• 5 Voucherów na Manicure Hybrydowy (Matrix).
Konferencja organizowana z okazji Dnia Mamy to nie tylko doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy i porad od ekspertów, ale także możliwość spotkania innych mam i kobiet w podobnej sytuacji życiowej. Niezapomniane doświadczenie, które z pewnością będzie cennym wsparciem na drodze macierzyństwa i rodzicielstwa. To idealny sposób na spędzenie dnia w miłej atmosferze w otoczeniu ekspertów. Nie czekaj, zabierz koleżankę/siostrę i przyjdź na to wyjątkowe wydarzenie!
Konferencja, organizowana jest przez położną Agatę Bork-Ceszlak (szkoła rodzenia Lunula), Fundację Pępek Świata Pępek Świata pod przewodnictwem Piotra Augustyniaka oraz z udziałem Urzędu Miasta Kościerzyna.

Szczegóły

Data:
25 maja
Czas:
10:00

Miejsce

Kościerzyna- Sala im. Lubomira Szopińskiego, ul. 3 Maja 9