Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kościerzynie

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Kościerzynie

Maj 10

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. W tym roku od 10 do 12 maja w całym kraju będą miały miejsce liczne atrakcje prezentujące inwestycje powstałe z wykorzystaniem środków unijnych.

Spędź dzień w Parowozowni Kościerzyna

Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie posiada najliczniejszą i wciąż rozrastającą się ekspozycję pojazdów szynowych w Północnej Polsce. Ponadto, atrakcję stanowi też zabytkowa hala parowozowni wraz z pomieszczeniami warsztatowymi. Z myślą o osobach niewidomych, na terenie Muzeum znalazły się wykonane z brązu i opisane alfabetem Braille’a, makiety dwóch parowozów i Zespołu Parowozowni. Zapraszamy w dniu 10 maja 2019 r. do bezpłatnego zwiedzania Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie. W programie przejażdżki drezyną ręczną po terenie Muzeum.

Zajęcia artystyczno – kaszubskie dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do skorzystania z bezpłatnych zajęć artystyczno – kaszubskich, które odbędą się w dniu 10 maja 2019 r. w godz. 16.00-17.00 w Centrum Kultury Kaszubskiej „Strzelnica” w Kościerzynie.

Seanse filmowe

Kino Remus zaprasza wszystkich mieszkańców i gości odwiedzających Kościerzynę na seanse filmowe:
– w dniu 10 maja 2019 r. o godz. 13.00 – “Corgi, psiak Królowej”
– w dniu 12 maja 2019 r. o godz. 17.00  – “Miszmasz czyli Kogel Mogel”.

Bilety można nabyć w promocyjnej cenie 12 zł.

 

Szczegóły

Data:
Maj 10

Miejsce

Kościerzyna