Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

COOLTURE MUSIC LIVE- to wydarzenie, które ma na celu promocję lokalnych artystów i zapewnienie atrakcji dla mieszkańców i turystów. Kameralny koncert grany na żywo, w niezwykłych aranżacjach.
WSTĘP WOLNY!

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Sympatyków Kultury „Folknij se” wraz z Powiat Kościerski – Serce Kaszub. Partnerem wydarzenia jest Dom Kultury im. Hieronima Derdowskiego w Wielu.
Patronat medialny objęło RADIO Weekend FM. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków powiatu kościerskiego na realizacje zadania publicznego z zakresu kultur, sztuki i dziedzictwa narodowego na rok 2021 o nazwie „Coolture Music Live”.
Koncert organizowany jest zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Tego dnia na scenie nad Jeziorem Wielewskim będziecie mogli usłyszeć ulubione gatunki muzyczne. W plenerze wystąpi między innymi : Patrycja Wierzba, Malwina Eichmann, Kasia Błaszkowska & Adam SzewczykJulia Stoltmann, Julie&Susie i Julia Kurszewska

Do dyspozycji będzie STREFA CHILL (jeśli masz ochotę zabierz ze sobą leżak).

Organizator informuje, że obowiązuje zakaz wnoszenia na teren imprezy: alkoholu, środków odurzających, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych.

Do zobaczenia na Coolture Music Live!

Szczegóły

Data:
16 lipca, 2021
Czas:
19:00

Miejsce

Scena nad Jeziorem Wielewskim