XI Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XI Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu

Kwiecień 13 - Kwiecień 14

Już po raz jedenasty organizowane są Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu, które odbędą się w dniach 13-14 kwietnia 2019 r.

Ideą organizowanych Targów jest zachęcanie mieszkańców obszarów wiejskich, okolicznych miast do urządzania swoich ogrodów tak, aby były miejscem odpoczynku w otoczeniu kwiatów, krzewów oraz mebli ogrodowych. Wiosna jest do tych prac idealnym okresem.

Podczas targów firmy zaprezentują szeroki asortyment drzew, krzewów owocowych i ozdobnych. Zakupić będzie można cebule kwiatowe, sadzonki kwiatów, warzyw oraz ich nasiona. Nie zabraknie również stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami ogrodniczymi, sprzętem do pielęgnacji trawników.

Targi z roku na rok są coraz większe i przyciągają również firmy z branży budowlanej, ciepłowniczej, odnawialnych źródeł energii, motoryzację. Dużą część zajmuje prezentacja pszczelarska, począwszy od miodów na sprzęcie kończąc. Nie zabraknie stoisk handlowych, gdzie będzie można zakupić praktycznie wszystko, począwszy od odzieży, butów itp.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegóły

Start:
Kwiecień 13
Koniec:
Kwiecień 14

Miejsce

Lubań, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego