Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Wydarzenia z 6 października 2018

Day Navigation

Cały dzień

Kościerzyna za pół ceny

6 października 2018 - 7 października 2018
Kościerzyna
weekend za pół ceny

W dniach 6-7 października 2018 r. odbędzie się kolejna edycja akcji "Kościerzyna za pół ceny". Będzie to czas „odkrywania” kulinarnych i rekreacyjnych walorów miasta obfitującego w wiele atrakcji dla ducha i ciała. Z obniżonych cen można będzie skorzystać m. in. w restauracjach, muzeach czy sklepach.

Dowiedz się więcej »
09:30

Uroczysta sesja z okazji Dnia Edukacji Narodowej

6 października 2018 @ 09:30
Kościerzyna, Sala Widowiskowa im. Lubomira Szopińskiego
Nauczyciele, Kościerzyna, Dzień Nauczyciela

,,Jeśli posiadasz wiedzę, pozwól by inni mogli od niej zapalić swoje świece" M. Fuller Powyższe  słowa będą towarzyszyły radnym zebranym na uroczystej sesji z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Burmistrz i Przewodnicząca Rady Miasta Kościerzyna zapraszają Radnych Rady Miasta Kościerzyna na sesję z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość odbędzie się w sobotę, 6 października o godz. 9.30 […]

Dowiedz się więcej »
18:00

Promocja albumu oraz otwarcie wystawy w Wielu

6 października 2018 @ 18:00
Wiele- Dom Kultury
atrakcje na kaszubach

Zapraszamy na promocję albumu Tadeusza Lipskiego pt. "Gmina Karsin. Opowieści dawnych fotografii" oraz otwarcie wystawy pt. "Tomasz Rogala (1850-1951) - rzemieślnik, patriota, społecznik - król kaszubski z Kościerzyny". W programie także występ zespołu "Kaszuby" z Wiela i Karsina oraz poczęstunek dla uczestników spotkania.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events