W dniach 21-24 maja gościliśmy blogerów prowadzących bloga „Dziecięce Inspiracje”. ????‍????‍????????
Nasi goście intensywnie poznawali atrakcje turystyczne w Powiecie Kościerskim m.in. Costerina Park, Muzeum American Old Cars, Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Akordeonu, Kaszubski Park Enograficzny we Wdzydzach, wieża widokowa we Wdzydzach. Mieli również okazje popłynąć w rejs statkiem po Kaszubskim Morzu – Krzyżu Jezior Wdzydzkich. Ponadto, spróbować naszych lokalnych kulinarnych specjałów w Stare Polaszki 13, Tawernie Szarlota i restauracji Rzemyk. Największe wrażenie zrobiły na nich obiekty noclegowe w których nocowali. Był to Stary Browar Kościerzyna i Stare Polaszki 13.
Czekamy na pełną relacje z podróży po Sercu Kaszub na blogu ❤️ Cieszymy się, że dzięki blogerom możemy pokazać, że miasto Kościerzyna i otaczające ją miejscowości są atrakcyjne na wypoczynek dla rodzin z dziećmi i… psem 😉 
————————
Katarzyna Hartung-Łebek – jest autorką bloga „Dziecięce inspiracje”, podróżniczką i mamą 10-letniego Julka. Rodzina jest dwukrotnym laureatem ogólnopolskiego konkursu Turystyczna Rodzina PTTK. Jest mocno zaangażowana w wiele działań branży dziecięcej i turystycznej, m.in. obejmuję patronatem medialnym wydarzenia, jest stałą członkinią jury konkursu Zabawka Roku, gości jako ekspert w programach telewizyjnych (Pytanie na Śniadanie, Dzień Dobry TVN), gdzie opowiada o podróżach z dzieckiem. Jest też autorką tekstów w magazynach: „Świat przedszkolaka” i „Świat pierwszoklasisty”, które można dostać w Empiku, jak również piszę artykuły podróżnicze do magazynu „W podróż z PKP Intercity”.
 
   Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, pociąg, kolej i tekst
 Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba