W majowym wydaniu czasopisma Wiadomości Turystyczne poświęcona została cała strona o turystyce wodnej na ziemi kościerskiej.

Poniżej znajduje się link do wydania specjalnego Wiadomości Turystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem:  http://czytelnia.eurosys.pl/pub/magazine/45/freeEditons/493/editon/mobile/

Staraliśmy się pokazać, że Powiat Kościerski to niezwykle malowniczy region, który daję multum możliwości wszystkim miłośnikom atrakcji wodnych. Rzeki i liczne jeziora sprzyjają uprawianiu wszelkich odmian turystyki: wędkarstwo, kajakarstwo, kąpiele czy żeglarstwo. Nie zabrakło również kilku informacji o naszym „zapasowym” kaszubskim morzu we Wdzydzach, AQUA Centrum i zjeżdżalni nad jeziorem Rzuno w Dziemianach.

Mamy nadzieję, że walory przyrodnicze Powiatu kościerskiego, zaprezentowane na 96 000 egzemplarzy, skłonią turystów do przyjazdu.

Wiadomości turystyczne to miesięcznik przeznaczony dla branży turystycznej. Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii. W publikacji zamieszczone są również ważne informacje praktyczne i niezbędne każdemu turyście. Gazeta od ponad 20 lat dociera do czytelników w płatnej prenumeracie oraz bezpłatnie na targach turystycznych.

 

P.W.M.