Za nami VII Rodzinny Rajd Rowerowy z rekordową liczba uczestników! ?‍♂️?‍♀️ W tym roku, aż 120 osób biorących udział w rajdzie miało okazje podziwiać malownicze i urokliwe tereny Gminy Stara Kiszewa. Rodzinny Rajd Rowerowy to droga pełna dobrej zabawy! To świetna atrakcja nie tylko dla aktywnych rodzin, ale także dla każdego pasjonata turystyki z perspektywy rowerowego siodełka. Rajd rozpoczął się przy Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie.
Wszyscy uczestnicy w przyjemnej i miłej atmosferze przemierzyli szlak. Do wyboru były dwie trasy: Mini – rekomendowana dla rodzin z dziećmi i Maxi – dla doświadczonych rowerzystów. Na trasach odbyły się dwa przystanki, na których wszyscy mogli częstować się domowymi pączkami, kawą i herbatą.
Na mecie miłośnicy dwóch kółek zjedli ciepłą zupę, a następnie otrzymali pamiątkowy dyplom i medal z rąk Mariana Picka – Wójta Gminy Stara Kiszewa i Michała Kupca – Prezesa LOT Serce Kaszub. Wzorem lat ubiegłych wręczyliśmy nagrody specjalne. Nagrodę otrzymał najmłodszy i najstarszy uczestnik rajdu, a także najliczniejsza rajdowa rodzina. Serdecznie dziękujemy Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Starej Kiszewie w Starej Kiszewie oraz Rowerowe Kaszuby za pomoc przy organizacji. Dziękujemy również uczestnikom. Jest nam niezmiernie miło, że uczestniczyliście. Już teraz zapraszamy na kolejna edycje rajdu, która odbędzie się za rok. Do zobaczenia! ♥️
P.W