Projekt „Młodzi tropiciele przyr(g)ody” to przewodnik edukacyjny dla najmłodszych. Interaktywna książeczka zawierać będzie nie tylko propozycje spędzenia czasu wolnego na łonie natury, ale także elementy edukacji ekologicznej. Ciekawe zadania manualne zaangażują całą rodzinę! Dopełnieniem dobrej zabawy będą karty do gry MEMO, które utrwalą zdobytą w terenie wiedzę. Taka rodzinna gra w zapamiętywanie będzie świetną alternatywą na niepogodę w czasie wakacji w Sercu Kaszub!
Właśnie ten projekt zakwalifikował się do drugiego etapu V edycji programu TESCO „Decydujesz, pomagamy”. Na projekt głosować można od 21. stycznia do 17. lutego w trzech sklepach TESCO (Kolbudy, ul. Leśna 2; Kościerzyna, ul. Hallera 29; Kowale, ul. Staropolska 32a). Wystarczy do odpowiedniej urny wrzucić żeton (otrzymany razem z paragonem za zakupy). Z każdym żetonem rośnie szansa na zdobycie grantu! Główna nagroda to 5000 zł!
Projekt „Młodzi tropiciele przyr(g)ody” to już drugi projekt LOT-u w programie TESCO „Decydujesz, pomagamy”.  W IV edycji nasz projekt „Ścieżka Zdrowia w Sercu Kaszub” zdobył główną nagrodę w regionie! Artykuł o realizacji projektu tutaj.
atrakcje na kaszubach, dla dzieci na kaszubach, atrakcje na deszcz, atrakcje na brak pogody
Zachęcamy do głosowania!