Project Description

Zwiedzanie Kaszub z przewodnikiem turystycznym ma wiele zalet. Pozwala uniknąć konieczności samodzielnego wyszukiwania zabytków i zdobywania o nich informacji. Wykwalifikowany przewodnik posiada niezbędną wiedzę, w tym wiele ciekawostek o regionie oraz zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

Beata Jankowska – mgr politologii, ukończyła studia podyplomowe z Public Relations i Marketing Partnerski; Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna; Nauczanie języka kaszubskiego. Obecnie doktorat literaturoznawstwa na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Od 17 lat licencjonowany przewodnik terenowy po województwie pomorskim, od 2 lat po Europejskim Centrum Solidarności.

Beata Jankowska- mgr politologii, ukończyła studia podyplomowe z Public Relations i Marketing Partnerski; Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna; Nauczanie języka kaszubskiego. Obecnie doktorat literaturoznawstwa na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Od 17 lat licencjonowany przewodnik terenowy po województwie pomorskim, od 2 lat po Europejskim Centrum Solidarności.

Kontakt tel. 691 937 781