WDZYDZKA CHECZ

Cisza, bryza jeziora i zapach świeżego sosnowego lasu – tak można opisać klimat panujący w otoczeniu Wdzydzkiej Checzy. To idealne miejsce na letni wypoczynek dla wszystkich, którzy pragną odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu Borów Tucholskich. Wdzydzka Checz we Wdzydzach Tucholskich dysponuje czterema apartamentami o wdzięcznych nazwach: Lawendowy, Jaśminowy, Nagietkowy i Miętowy. Apartamenty dostępne są w opcjach: 7, 14 i 21-dniowych.

Apartament Lawendowy:

Duży apartament z podwójnym łóżkiem i sofą. Idealny na romantyczny urlop na Kaszubach we dwoje. Jasny, stonowany wystrój wnętrza pozwala wyciszyć się i wypocząć. Każdy Gość może korzystać z infrastruktury: wiaty grillowej, placu zabaw, plaży i pomostu nad jeziorem Wdzydzkim, wypożyczalni sprzętu wodnego, rowerów oraz kijków nordic walking.

Apartament Jaśminowy:

Pokój dysponuje podwójnym łóżkiem, łazienką i aneksem. Idealny na pobyt we dwoje.

Apartament Nagietkowy:

Ulubiony apartament rodzin podróżujących z dziećmi. Jaskrawe kolory, ciekawie zaaranżowane wnętrze z widocznymi belkami i łóżko piętrowe idealnie trafiają w gust najmłodszych gości.

Apartament Nagietkowy, Kaszuby

 

 

 

 

 

 

 

Apartament Miętowy:

Kameralny apartament dla szukających przestrzeni do spokojnego wypoczynku na uboczu. Wyposażony jest w podwójne łóżko i wygodną sofę.

Wdzydzka Checz

ZAREZERWUJ NOCLEG

Wdzydze Tucholskie 6

83-441 Wiele

tel. 798 273 421

https://wdzydzkachecz.pl/

 

Category : ,

Date : 19 Mar 2018