Project Description

Bałachy, niewielka wioska w gminie Lipusz, znajduje się z dala od zgiełku, na łonie natury, gdzie rano budzi słowik, przechadzają się sarny i zające, codziennym gościem jest czapla a sąsiadem żuraw. Domki całoroczne- wczasy u Danusi znajdują się na uboczu, w sąsiedztwie natury, gdzie można oderwać się od codziennego gwaru. Gospodarze do dyspozycji gości przygotowali dwa całoroczne domki wypoczynkowe, w całości z drewna.

Pierwszy z domków pomieści 10 osób, a w jego wyposażeniu znajdziemy 3 sypialnie, łazienkę z prysznicem i toaletą, salon z sofą, TV, kominkiem (tzw. kozą) i piłkarzykami do gry oraz aneks kuchenny z jadalnią (zastawa stołowa, garnki, lodówko-zamrażarka, płyta elektryczna i piekarnik, ekspres do kawy, opiekacz, podstawowe środki czystości). Jest to większy domek, który posiada wyjątkową atrakcję- saunę suchą. Ponadto, przy domku znajduje się taras, drewniana altana i zarybiony staw, nad którym można łowić ryby.

Drugi domek, nieco mniejszy, pomieści od 6 do 8 osób. W jego skład wchodzi jedna duża sypialnia w formie antresoli (dwa łóżka małżeńskie oraz dwa łóżka jednoosobowe), łazienka z prysznicem i toaletą, salon z kominkiem (kozą), sofą i TV oraz aneks kuchenny z jadalnią (zastawa stołowa, garnki, zmywarka, pralka, płyta elektryczna, piekarnik elektryczny, lodówko-zamrażarka, ekspres do kawy, opiekacz, podstawowe środki czystości). Do dyspozycji gości na zewnątrz znajduje się taras i wyjątkowa drewniana balia z jacuzzi.

W domkach właściciele zapewniają w cenie:

– WiFi,
– pościel i ręczniki,
– suszarkę na bieliznę,
– suszarkę do włosów,
– łóżeczko turystyczne dla dziecka (należy wcześniej uprzedzić),
– żelazko i deskę do prasowaniana życzenie,
– drewno do kominka i paleniska na zewnątrz,
– materiały zawierające informacje o regionie i atrakcjach w okolicy.

Każdy domek posiada własny plac zabaw i grill, tak aby goście z obu domków mogli swobodnie korzystać  z wyposażenia zewnętrznego, bo warto wspomnieć iż domki znajdują się na oddzielnych działkach. Gospodarze bezpłatnie udostępniają rowery oraz gokarty. Za dodatkową opłatą mogą przebywać psy, lecz przy wcześniejszym uprzedzeniu.

Wczasy u Danusi – domki całoroczne

Bałachy ul. Długa 12
tel. 782 230 564
email: danuta.kurs@wp.pl

www.domki-na-kaszubach.pl
FACEBOOK