Villa Marzenie we Wdzydzach (Kiszewskich)

Villa ,,Marzenie” położona jest na Kaszubach – w miejscowości Wdzydze, na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Jest to wymarzone miejsce dla rodziny z dziećmi oraz firmy, aby wśród przyrody, czystych jezior i sosnowych lasów pełnych grzybów zaplanowały swój wypoczynek.

villa marzenie, Wdzydze, Kaszuby, Pokoje

W pobliżu znajduje się największe na Kaszubach Jezioro Wdzydze, zwane również Kaszubskim Morze, nad którym mieszczą się 3 wypożyczalnie sprzętu wodnego. Warto także odwiedzić szkółkę windsurfingową, wieżę widokową lub odbyć rejs statkiem wycieczkowym ,,STOLEM” wokół licznych wysp Krzyża Jezior Wdzydzkich.

Ciekawą propozycją jest spędzenie tu Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, Sylwestra i innych okazji np. rodzinnych uroczystości. W Villi Marzenie programy pobytu dla firm i grup zorganizowanych są układane indywidualnie i dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań klientów.

villa marzenie, Wdzydze, Kaszuby, Pokoje

Villa Marzenie posiada 7 pokoi 2, 3 i 4 osobowych o podwyższonym standardzie ze wspólnym aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, cześć pokoi posiada również balkony.
Dla Gości przygotowano dodatkowo kameralną salę ze sprzętem audio-wizualnym, w której jest możliwość zorganizowania uroczystości rodzinnej lub konferencji.

 

Villa Marzenie we Wdzydzach (Kiszewskich)

ZAREZERWUJ NOCLEG

Wdzydze, ul. Róży Ostrowskiej 9 – 11

Kontakt 58 686 13 08/ 602 242 512

www.helena.kaszuby.pl

e-mail: helenadw@wp.pl

Category : ,

Date : 26 Paź 2015