Project Description

Restauracja mieści się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego LARGO  w Borsku.  Niepowtarzalny klimat południowych Kaszub, bliskość borów sosnowych i wspaniały widok z tarasu restauracji na jezioro Wdzydze wspaniale oddają magię tego miejsca.  Restauracja Karczma serwuje potrawy kuchni regionalnej i europejskiej, ciasta własnego wypieku, a także potrawy z ryb słodkowodnych.

O. W. LARGO posiada nowoczesne zaplecze gastronomiczne, obszerną salę, miejsca noclegowe oraz doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych.

W restauracji KARCZMA można zorganizować uroczystości dla 85 osób. Sala weselna to wyjątkowy lokal z ogromnym ceglanym kominkiem. Jej wygląd nadaje jej charakteru i nietuzinkowości, jednocześnie sprawiając, że Goście czują się komfortowo i swojsko. W dużej części zadaszony taras daje pewność, że pogoda nie zagrozi żadnej uroczystości.

Obok karczmy znajduje się miejsce na ognisko z dodatkowymi ławkami oraz plac zabaw dla najmłodszych gości. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć plenerowych.

Restauracja KARCZMA
Ośrodek Wypoczynkowy LARGO w Borsku

tel. 607 091 421/ 691 891 551

Restauracja Karczma
FACEBOOK
INSTAGRAM