Project Description

Przystań ,,U Grzegorza” znajduje się we Wdzydzach, nad brzegiem jeziora Jelenie. Jest jedną z większych i nowocześniejszych przystani na akwenie jezior Wdzydzkich, czego dowodzi dwukrotny tytuł najlepszej przystani. Działa już od wielu lat zdobywając wciąż nowych, zadowolonych klientów. Przystań ,,U Grzegorza’’ oferuje oprócz postoju jachtów także ich czarter, naprawy i organizację rejsów grupowych, spływy kajakowe oraz świadczy drobne usługi szkutnicze i slipowanie jachtów. Na terenie przystani działa wypożyczalnia sprzętu pływającego – łodzi wiosłowych, rowerów wodnych i kajaków.

Dodatkową atrakcją Przystani ,,U Grzegorza’’ jest rejs statkiem wycieczkowym STOLEM II po jeziorach wdzydzkich, zwanych Kaszubskim Morzem. Rejs trwa około godziny, a w jego trakcie statek opływa największą wyspę wdzydzkiego akwenu Ostrów Wielki. Kapitan statku – pan Grzegorz przybliży pasażerom piękno tych terenów zarówno w języku angielskim, polskim jak i regionalnym kaszubskim. Rejsy odbywają się w sezonie letnim codziennie o godzinie 12:00 i 15:00. Minimalna ilość pasażerów to 10 osób. Na statku maksymalnie mieszczą się 63 osoby, a rejsy rozpoczynają się od 1 maja i trwają do końca września.

Na terenie przystani funkcjonuje również Dom Żeglarza Sailor. W pensjonacie znajduje się 5 pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki oraz apartament. Wyposażone są w balkony z przepięknym widokiem na jezioro i lasy, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Przystań “U Grzegorza” Grzegorz Turzyński

Wdzydze Kiszewskie ul. Stolema 9
tel. 603 488 144, 663 754 461
e-mail: gregory.t@wp.pl

www.ugrzegorza.eu
FACEBOOK