Pracownia Ceramiczna ZIELONY KOT w Lipuszu

Pracownia Ceramiczna funkcjonuje przy Gospodarstwie Agroturystycznym ,,Zielony Kot” w miejscowości Lipusz na Kaszubach. Tutaj w bliskim sąsiedztwie malowniczo położonych szlaków kajakowych, rowerowych i pieszych, można aktywnie wypocząć i się zrelaksować. Dewizą Gospodarzy są słowa: ,,W czasie deszczu dzieci się… NIE NUDZĄ”!  Szyją pacynki, projektują misie, lepią rzeźby z gliny czy nawet organizują spektakle teatralne.

Pracownia Ceramiczna ,,Zielony Kot” ma w swojej ofercie m.in. warsztaty ceramiczne i zajęcia plastyczne, które zainteresują zarówno dzieci, jaki i dorosłych.

Warsztaty ceramiczne

Na zajęciach można spróbować swoich sił z dziedziny garncarstwa i ceramiki. Pod opieką osoby prowadzącej uczestnicy poznają różne metody i techniki lepienia, szkliwienia i wypału ceramiki. Warsztaty ceramiczne są organizowane zarówno na potrzeby indywidualne jak też dla firm, istnieje możliwość zorganizowania na życzenie klienta warsztatów w terenie.

zajęcia dla dzieci

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży oparte na dziedzictwie kulturalnym regionu Kaszub oraz chronologii historii sztuki. Formuła warsztatów obejmuje takie aktywności jak zajęcia plastyczne, teatralne, zgadywanki i ćwiczenia manualne.

czas wolny, wakacje, lato, integracja, edukacja, wypoczynek

 

Pracownia Ceramiczna ,,Zielony Kot”

ul. Derdowskiego 4, 83-424 Lipusz

tel. 506 505 503,  605 045 544

email: gospodarstwozielonykot@gmail.com

Category :

Date : 12 maja 2017