Agroturystyka ,,Pod Bocianami”

Agroturystyka ,,Pod Bocianami” mieści się w niewielkiej miejscowości – Grabowska Huta, która jest malowniczo położona w samym sercu Kaszub. Dogodna lokalizacja, pomiędzy Kościerzyną a Kartuzami, jest idealną bazą wypadową do pobliskich atrakcji turystycznych. Kojąca cisza i piękno malowniczych jezior, lasów, łąk i pól sprawiają, że jest to miejsce do którego chętnie się wraca. Oprócz pięknego krajobrazu, w okolicy warto zobaczyć wiele ciekawych miejsc, m.in.: wieże widokową na najwyższym wzniesieniu Kaszub – Wieżycy, Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku (Najdłuższa Deska Świata, Dom do góry nogami, Kraina Bajek, Dom Sybiraka, Największy Fortepian Świata), Muzeum Hymnu Narodowego  w Będominie, Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, Farma Strusi Afrykańskich w Garczynie, Muzeum Akordeonu, Ziemi Kościerskiej i Kolejnictwa w Kościerzynie, Skansen  we Wdzydzach i wiele innych atrakcji.

Agroturystyka pod bocianami, kaszuby,

Agroturystyka ,,Pod Bocianami” otoczona jest mnóstwem wolnej, zielonej przestrzeni. Na obszarze ok. 1000 m² znajdują się:

– dwa place zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia, równoważnia, kiwaki, domek, linki i słupki zręcznościowe, piaskownica z zabawkami, itd.),

– miejsce do gry w koszykówkę,

– boisko z bramkami do gry w piłkę nożną,

boisko do gry w siatkówkę,

– zadaszona altana na ok. 15 osób z miejscem na grill,

– zadaszona i zamknięta altana na ok. 20 osób wraz z grillem i kominkiem wewnątrz.

Agroturystyka pod bocianami, kaszuby,

Do dyspozycji Gości jest wolno stojący, dwupoziomowy dom, o powierzchni 140 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, przytulny salonik z kominkiem, 2 – osobowy pokój i łazienka. Natomiast na drugim poziomie, mieszczą się trzy pokoje 3 – osobowe oraz dwie łazienki. Komfortowo wyposażone pokoje, oddane do użytku pod koniec 2013 roku, zostały wyposażone w 32 calowe telewizory oraz dostęp do wi-fi. Z każdego pokoju podziwiać można bocianie gniazdo oraz wspaniałe życie tych pięknych ptaków.

 

Agroturystyka ,,Pod Bocianami”

ZAREZERWUJ NOCLEG

Grabowska Huta 26

tel.58 687 01 14/ 888 257 433

www.agropodbocianami.pl

Formularz kontaktowy

Category : ,

Date : 17 Gru 2015