Pensjonat “Piękny Wrzos” w Szenajdzie – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Pensjonat ,,Piękny Wrzos” w miejscowości Szenajda na Kaszubach

,,Piękny Wrzos” to całoroczny obiekt rekreacyjno – sportowy położony na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w południowej części Kaszub. Urokliwa przyroda, pobliskie lasy i jezioro to znakomite tereny zachęcające do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej. Właściciele pensjonatu zapraszają wszystkich, którzy chcieliby odpocząć pośród przyrody w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego gwaru. ,,Piękny Wrzos” to wymarzone miejsce do wypoczynku w komfortowych warunkach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, TV, internet. Pokoje posiadają wyjścia na taras z pięknym widokiem na kaszubskie lasy.

Do dyspozycji jest również pokój dla osób niepełnosprawnych z pełnym węzłem sanitarnym.

,,Piękny Wrzos” oferuje nocleg w pokojach dwu – trzy- czteroosobowych (łącznie 8 pokoi). W ofercie pensjonatu znajduje się mini SPA, które zapewni niezapomniane chwile relaksu. Jacuzzi oraz sauna to idealny sposób na ucieczkę od stresu oraz relaks w zaciszu kaszubskiej wsi.

Obiekt posiada salę gimnastyczną, która jest  przystosowana do treningu wschodnich sztuk walki: karate, kung-fu, taekwondo, judo, ju-jitsu, aikido, kendo, MMA. Ponadto w pobliskim otoczeniu znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, wiaty grillowe, bezpłatny parking oraz teren rekreacyjny dookoła obiektu.

 

Pensjonat ,,Piękny Wrzos” w Szenajdzie

Szenajda 21/1, 83-431 Stary Bukowiec

tel. +48 600-762-107

www.pieknywrzos.pl

Oferta

Cennik

Kontakt

 

Category : ,

Date : 26 Paź 2015