Ośrodek wędkarski NEPTUN w Orlu

Ośrodek wędkarski NEPTUN położony w miejscowości Orle jest na styku Kaszub i Kociewia. Pensjonat znajduje się w otoczeniu ogrodu dendrologicznego. Można tu zobaczyć  wiele niespodziewanych gatunków roślin, drzew i krzewów – jest to największe skupisko bogactwa roślin na Pomorzu. Warto wspomnieć, iż obszar wokół ośrodka i jeziora ogrodzony jest w dyskretny sposób, co wpływa na komfort, bezpieczeństwo i spokój wypoczynku. Ponadto znajduje się tu jedyne w Polsce łowisko, będące naturalnym jeziorem z tak licznym stadem dużych ryb łososiowatych.

ośrodek wędkarski w Orlu, pokoje, kaszuby

Ośrodek wędkarski NEPTUN dysponuje dwuosobowym apartamentem z dużym łóżkiem małżeńskim oraz sześcioma komfortowo urządzonymi pokojami. Każdy z pokoi posiada łazienkę. Dla Gości, którzy pragną być bliżej natury, gospodarze proponują pięcioosobowy Domek Myśliwski położony kilkadziesiąt metrów od pensjonatu.

W ośrodku znajduje się restauracja, w której można skosztować dań z kuchni nieomal całego świata. Szczególnie polecane są dania z ryb podawane na surowo, zapiekane, smażone oraz wędzone na miejscu.

ośrodek wędkarski w Orlu, pokoje, kaszuby

W wiosenno – letnie ciepłe dni można się ochłodzić w odkrytym basenie z brodzikiem dla dzieci. Obok znajduje się plac zabaw z piaskownicą, drabinkami oraz huśtawkami, specjalnie dla najmłodszych gości pensjonatu. Do dyspozycji Gości są również: sauna, sanarium oraz kabina jacuzzi.
Ośrodek wędkarski NEPTUN w Orlu

ZAREZERWUJ NOCLEG

Orle 35

Kontakt 58 687 94 15/ 692 48 57 30

www.lowisko-piaseczno.pl

e-mail: neptun@lowisko-piaseczno.pl

 

Category : ,

Date : 27 Paź 2015