Agroturystyka Bartoszówka

Agroturystyka BARTOSZÓWKA znajduje się w miejscowości Bartoszylas na pograniczu Kaszub i Kociewia (gmina Stara Kiszewa). Ogromnym atutem tego miejsca jest panująca tu cisza i spokój, które gwarantują wspaniale spędzony urlop. Wokół rozciąga się piękny iglasty las, a najbliższe jezioro oddalone jest zaledwie o 200 metrów. W okolicy przebiegają szlaki konne, a w pobliskiej Starej Kiszewie można skorzystać ze stadniny konnej. W odległości zaledwie 6 km od dworku warto zobaczyć pozostałości po prawdziwym Zamku Krzyżackim. Natomiast dla amatorów gokartów warty polecenia jest tor w oddalonym o 30 km Przywidzu.

wolne pokoje

BARTOSZÓWKA posiada 5 pokoi 2, 3, 4 osobowych, każdy z własną łazienką. Na parterze znajduje się kominek, telewizor oraz stół bilardowy i jadalnia. Na zewnątrz budynku do dyspozycji najmłodszych Gości jest plac zabaw i teren rekreacyjny, ponadto miejsce na ognisko, grill, a także zaciszne miejsce na wypoczynek.

nocleg dla całej rodziny, urlop na Kaszubach, plac zabaw, konie

BARTOSZÓWKA oferuje również nocleg w całorocznym domku letniskowym z pełnym wyposażeniem. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i jadalnią, otwarta kuchnia i wyjście na taras. Piętro zajmują dwie sypialnie, w każdej z nich znajdują się dwa podwójne łóżka i łazienka. Domek przeznaczony jest dla 8 osób,  jednak istnieje możliwość przyjęcia większej liczby gości.

agroturystyka na Kaszubach

 Urokliwy dworek BARTOSZÓWKA gwarantuje niezapomniane chwile w repertuarze tradycyjnej, domowej, polskiej kuchni.

Kaszuby

 

Agroturystyka BARTOSZÓWKA w Bartoszymlesie

ZAREZERWUJ NOCLEG

Bartoszylas 15 F

Kontakt 607 739 806

www.bartoszowka.pl

 

 

 

Category : ,

Date : 28 Paź 2015