Osada Grzybowski Młyn

Osada Grzybowski Młyn położona jest w Grzybowskim Młynie na terenie malowniczego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, na trasie Kościerzyna – Wdzydze. Urokliwa okolica pełna lasów i jezior, liczne atrakcje turystyczne oraz bogata kultura kaszubska sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, organizację imprezy oraz delektowanie się regionalnymi przysmakami.

osada grzybowski młyn, kaszuby, noclegi

Obiekt dysponuje miejscami noclegowymi dla 45 osób. Do dyspozycji Gości są eleganckie pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z łazienką, TV oraz internetem. Na wyposażeniu jest również specjalny pokój dla nowożeńców.

Grzybowski Młyn zapewnia idealne warunki do tego, by w większym gronie uczcić ważne uroczystości takie jak wesele, urodziny, chrzciny, komunie czy imprezy firmowe. Do dyspozycji Gości jest klimatyzowana salę na 120 osób, komfortowe noclegi i bogate menu. Gospodarze zapewniają pomoc w organizacji uroczystości, gwarantują miłą obsługę i wspaniałe wspomnienia po imprezie.

osada grzybowski młyn, kaszuby, noclegi

Grzybowski Młyn czerpie inspiracje z bogatej kultury kaszubskiej, włącznie z wyjątkową kuchnią tego regionu. Restauracja “Babcina Kuchnia” łączy w sobie tradycyjne receptury i nowoczesne trendy, serwując zawsze świeże, przepyszne i elegancko podane dania w miłej, rodzinnej atmosferze.

 

Osada Grzybowski Młyn w Grzybowskim Młynie

ZAREZERWUJ NOCLEG

Grzybowski Młyn 10A

Kontakt  725 600 008

www.grzybowskimlyn.pl

Formularz kontaktowy

 

 

Category : ,

Date : 15 Paź 2015