Noclegi U ALI

Agroturystyka ,,Noclegi u Ali” położona jest na południu Kaszub, niecałą godzinę drogi samochodem od Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie miasta Kościerzyna. Zaledwie kilkanaście kilometrów stąd znajduje się słynny skansen w Szymbarku i „dom do góry nogami” oraz Kamienne Kręgi w Węsiorach. Bliskie otoczenie malowniczych pól i szumiących lasów sprzyja odpoczynkowi, również aktywnemu. Najbliższe jezioro znajduje się w odległości 50 metrów  i jest odnogą jeziora Garczyn, przez które przebiega szlak kajakowy.

noclegi u Ali, kaszuby, agroturystyka

Okoliczne lasy sosnowe obfitują w jagody i grzyby. Są tu kilometry oznaczonych leśnych dróg turystycznych (wzdłuż przepięknych punktów widokowych i pomników przyrody) zachęcających do wycieczek pieszych i rowerowych. Właściciele gospodarstwa zapraszają szczególnie miłośników kajakarstwa, gdyż w oddalonej o zaledwie 3 km miejscowości Skorzewo rozpoczyna się szlak wodny nad rzeką Trzebiochą, łączący jezioro Garczyn ze szlakiem wodnym Wdy i jeziorem Wdzydze. To przepiękny szlak dedykowany również dla rodzin z młodszymi dziećmi. Wieczorami można zrelaksować się przy blasku ogniska, a w razie niepogody oryginalne zadaszenie z trzciny sprzyja grillowaniu w miłej atmosferze. Gospodarze doradzą, gdzie można znaleźć najpiękniejsze grzyby, wskażą jakie zakątki Kaszub warto zobaczyć. Posiłki można przygotowywać we własnym zakresie lub skorzystać z oferty zdrowej kuchni kaszubskiej.

noclegi u Ali, agroturystyka, kaszuby

Agroturystyka ,,Noclegi u Ali” oferuje:

– pobyt w spokojnej okolicy, czyste powietrze, przepiękne krajobrazy – idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi,

– duży ogród rekreacyjny z grillem i miejscem na ognisko wraz z wydzielonymi miejscami do gry,

– las, plażę i kąpielisko (50 m),

– w pobliżu wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki),

– zimą wspaniałe kuligi.

 

Agroturystyka ,,Noclegi u Ali”

ZAREZERWUJ NOCLEG

Fingrowa Huta

tel. 661 456 458

www.noclegiuali.pl

Category : ,

Date : 20 Sty 2016