“Kajaki Młyn” Korne – spływy kajakowe po kaszubskich rzekach i jeziorach

,,Kajaki Młyn Korne” mają swoją przystań na rzece Borowej, przy starym młynie wodnym w Kornem (gmina Kościerzyna). Jest to praktycznie początek ciekawego kaszubskiego szlaku Borowa – Pilica – Graniczna – Trzebiocha – Wda.

Firma ,,Kajaki Młyn Korne” wypożycza sprzęt na wielu rzekach Kaszub i Pomorza – w zależności od życzenia klienta. W ofercie znajdują się nowoczesne i bardzo bezpieczne kajaki polietylenowe aquarius PRO TOUR 470. Oferta skierowana jest zarówno do początkujących kajakarzy jak i tych z doświadczeniem, szukających wrażeń. Dla każdego organizator znajdzie satysfakcjonującą trasę.

Oprócz kilku proponowanych szlaków istnieje możliwość wyznaczenia dla klienta indywidualnej trasy. Operator dowozi sprzęt na początek wybranej trasy i odbiera na końcu. Zapewnia również powrót kierowców (max. 8 osób) do samochodów lub przystani.

Po zakończonym spływie kajakowym można posiedzieć przy ognisku lub grillu w bazie ,,Kajaki Młyn Korne” przy starym młynie wodnym. Każdy z gości może zwiedzić młyn i poznać jego historię.

Do Państwa dyspozycji znajduje się także parking i pole namiotowe oraz istnieje możliwość wynajęcia ratownika WOPR na całą trasę spływu.

Spływy kajakowe to fantastyczna zabawa w gronie przyjaciół i rodziny, to przygoda, bliskość natury i niezapomniane chwile.

 

Kontakt:

Kajaki Młyn Korne

Seweryn 607-815-317

Sebastian 609-351-095

email: kajakimlyn@kajakimlyn.pl
Korne 18
83-407 Łubiana
www.kajakimlyn.pl

Category : ,

Date : 04 Wrz 2015