Łowisko Niedamowo

Łowisko Niedamowo położone w odległości ok.16 km od Kościerzyny nad jeziorem Gubel. Jezioro wraz z siedliskiem usytuowane jest w malowniczej, leśnej okolicy w centrum Kaszub, z dala od hałasu i zgiełku. Oprócz idealnych warunków do wędkowania oferuje również nocleg w drewnianych domkach.

Do dyspozycji gości są dwie kwatery agroturystyczne maksymalnie po 5 osób w segmencie (w pełni wyposażony dom drewniany). Dom znajduje się 20 metrów od brzegu jeziora z możliwością plażowania. Do dyspozycji turystów i wędkarzy jest miejsce na ognisko, grill, boisko do siatkówki, trampolina, parking. Okolica sprzyja dodatkowym możliwościom wypoczynku np. jazda rowerem, nordic walking, spacery.

łowisko niedamowo, kaszuby, pokoje

Od sezonu 2013 został uruchomiony kolejny domek drewniany. Jego położenie jest niezwykłe, posadowiony jest bowiem na wielkim drewnianym pomoście bezpośrednio nad wodą. Jest kompletnie wyposażony, wygodnie może w nim zamieszkać nawet 5 osób.

Kaszuby, wypoczynek, wolne pokoje, pokoje gościnne, atrakcje, zabawa

Na wyposażeniu łowiska są profesjonalne łodzie wędkarskie przeznaczone dla 4 osób. Łodzie wyposażone są w wiosła lub silniki elektryczne w zależności od preferencji klienta. Ponadto do dyspozycji gości jest 4-osobowy rower wodny, dzięki któremu można spędzić czas miło i aktywnie.

Tu gospodarze oferują jedyne w swoim rodzaju rodzinne wędkowanie!

 

Łowisko Niedamowo

ZAREZERWUJ NOCLEG

Niedamowo 17 A

tel. 694 493 310/ 694 493 315

www.lowiskoniedamowo.pl

email: maciejpiank@poczta.onet.pl

 

Category : ,

Date : 18 Gru 2015