Project Description

AQUA Centrum w Kościerzynie to nowoczesny kompleks sportowo – rekreacyjny na Kaszubach, który swą ofertą przyciąga tłumy miłośników zdrowego i aktywnego trybu życia. Szeroka gama usług AQUA Centrum skierowana jest nie tylko do ludzi aktywnych, ale do wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie i poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną.

AQUA Centrum dysponuje trzema basenami, w tym sportowym, rekreacyjnym i specjalistycznym do nurkowania. Na hali basenowej znajdują się jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne, dzięki którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości hydromasażu. W ofercie również dwie zjeżdżalnie, mała dwutorowa i duża o długości 60 metrów, które z pewnością zapewnią niezapomnianą zabawę i wiele radości.

Poza szaleństwami w wodzie można skorzystać z siłowni wyposażonej w profesjonalne i wysokiej klasy urządzenia treningowe, które umożliwiają kompleksowy trening całego ciała.
Pełen relaks umożliwią – łaźnia parowa i sauna sucha oraz szerokiej gamy zabiegi: masaże relaksacyjne, klasyczne, orientalne, hydroterapia czy fizykoterapia w Strefie Odnowy Biologicznej AQUA Centrum.

W ofercie Aqua Centrum znajduje się również możliwość zapisu do szkółki nurkowania GOOD DIVE czy nauki pływania. Na terenie obiektu od 2020 roku funkcjonuje także sala boksu Rocky Fight Club.

Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.
Miła atmosfera i profesjonalny personel sprawiają, że klienci czują się zrelaksowani i pełni energii do życia.

Kaszubskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne AQUA CENTRUM Sp. z o.o.

Kościerzyna, ul. Hallera 2
tel. sekretariat 722 022 297
tel. recepcja 530 167 870
email: sekretariat.bkna@gmail.com
www.basenac.pl
FACEBOOK